Miasto odznaczyło najlepszych uczniów

35 osoby ze wszystkich szkół podstawowych na terenie miasta odebrały nagrody za wyśmienite wyniki w nauce. Warto podkreślić, że cztery osoby z tego grona uzyskały średnią 6.0.


















Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zmiana warty w PCPR

Rada gminy działając w niepełnym składzie zmieniła budżet

Ważne zmiany w budżecie na marcowej sesji