Zagłębie wygrało w Lublinie i Opolu

W niedzielne popołudnie szczypiornistki wyjechały do Lublina, a podopieczni Jarosława Hipnera pojechali do Opola.  Patrząc na te mecze gołym okiem widać że Witold Kulesza który, od wielu lat jest prezesem Zagłębia wyraźnie nie doinwestował męskiej drużyny.

Po przerwie reprezentacyjnej przyszedł czas na starcie gigantów, czyli spotkanie MKS FunFluor Lublin w KGHM Zagłębiem Lubin. Miedziowe popełniłeś sporo błędów, ale i tak najlepszą zawodniczką spotkania została Daria Przywara. Tym samym podopieczne Bożeny Karkut zanotowały czwarte mistrzostwo z rzędu.

PRZEBIEG GRY:

5'

4:2

35’

16:15

10’

6:5

40’

17:20

15’

7:8

45’

18:22

20’

9:11

50’

19:23

25’

12:11

55’

20:25

30’

13:14

60’

23:27

W Orlen Superlidze mężczyzn Gwardia Opole podejmowała MKS Zagłębie Lubin.  Pierwsza bramka dla padła dopiero w 8 minucie meczu.  Do końca pierwszej połowy obraz gry był wyrównany, ale od początku drugiej połowy do głosu doszli gospodarze. Finalnie udało się uniknąć rzutów karnych i Zagłębie zdobyło upragnione trzy punkty