Zagłębie odparło atak koszalinianek

W spotkaniu dwunastej kolejki Orlen Superligi kobiet KGHM MKS Zagłębie Lubin wygrało z Stoistaw Koszalin. W dwudziestej minucie na parkiecie debiutowała Karolina Milczarczyk. Po przerwie za mną mnie straciło kilka kilka punktów przewagi, co nie przeszkodziło w wygraniu meczu. -  Z dużą łatwością zdobywaliśmy bramki, ale w drugiej połowie drużyna za szybko uwierzyła, że spotkanie jest wygrane i Rywal to wykorzystał. Same sobie zgotowałyśmy nerwową końcówkę. Zdołaliśmy jednak wrócić na właściwe tory i wygrać. Mamy 3 punkty i one są najważniejsze - podsumowała trener Bożena Karkut.
Najwięcej bramek meczu zdobyły Daria Michalak i Karolina Kochaniak-Sala, które pięć razy trafiły do bramki rywalek.