Spotkania pełne walki

W niedzielę nie zabrakło emocji związanych z piłką ręczną w lubińskim wydaniu.  Najpierw rozpoczął się mecz w Lidze Mistrzyń, gdzie po pierwszej połowie można było odnieść wrażenie że miedziowe są w stanie zdobyć upragniony punkt. Godzinę później rozpoczęło się spotkanie w Kwidzynie, gdzie czerwona kartka dla gospodarzy pomogła w ustaleniu wyniku.

W dwunastej kolejce Orlen Superligi mężczyzn MMTS Kwidzyn podejmował Zagłębie Lubin. Minutę przed końcem pierwszej połowy czerwoną kartką obejrzał Ryszard Landzwojczak. Mimo czerwonej kartki gospodarze stanęli na wysokości zadania i podopieczni Tomasza Kozłowskiego musieli się natrudzić, by wygrać spotkanie. Już w niedzielę Zagłębie podejmie Industrię Kielce.

PRZEBIEG GRY:
5’
2:1
35’
15:13
10’
3:6
40’
17:14
15’
8:8
45’
18:18
20’
9:9
50’
17:19
25’
10:10
55’
22:21
30’
12:11
60’
26:25

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej w Lidze Mistrzyń KGHM Zagłębie Lubin mierzyło się Cargo Hungaria Ferenvaros. Po dziewięciu minutach lubinianki wyszły na prowadzenie. Niemoc węgierek trwała tylko dziesięć minut i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych. Na wyróżnienie zasługuje Karolina Kochaniak-Sala, która zaliczyła jedenaście trafień. Teraz czas na turniej przygotowawczy do Mistrzostw Świata.