Cuprum pokonuje w tie-breaku

W 21 kolejce PlusLigi Cuprum Lubin pokonało Ślepsk Malow Suwałki i awansowało na trzynaste miejsce. MVP meczu został Aleksander Berger.
Od początku meczu gra była wyrównana, ale po chwili goście wyszli na prowadzenie. Drugi set był w pełni kontrolowany przez gospodarzy. Wyrównana walka na parkiecie powitała kibiców w trzecim secie. Z kolejnymi puntami drużyną dominującą byli podopieczni Dominika Kwapisiewicza. Czwarta odsłona meczu rozpoczęła się od prowadzania lubinian. ale wtedy sprawy w swoje ręce znów wziął Kujundžić i różnica punktowa stopniała. Od tego momentu walka toczyła się punkt za punkt. Goście byli lepsi także w tie-breaku, a punktem przełomowym były dwa punkty z rzędu po mocnej zagrywce od Floriana Krage.
6 lutego Cuprum Lubin podejmie GKS Katowice. Początek meczu w lubińskiej hali o 20:30.

Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Sawałki 3:2 (18:25, 25:18, 22:25, 25:21, 15:9)