FemGol wygrywa, a Zagłębie przegrywa

W 19 kolejce drugiej ligi Zagłębie Lubin uległo Stomilowi Olsztyn. Pierwsza bramka padła za sprawą Huberta Krawczyka w czasie doliczonym do pierwszej połowy. Podwyższenie nadeszło za sprawą Macieja Spychały w 72 minucie. Kolejne bramki dla Stomilu były kwestią czasu i w 79 minucie Shun Shibata pokonał Konrada Bieszczada. Ostateczny cios w 88 minucie podopiecznym Jarosława Krzyżanowskiego w 88 minucie zadał Bartosz Florek. Kolejna kolejka zostanie rozegrana w drugiej połowie lutego.

W 9 kolejce czwartej ligi kobiet Płomień Krośnice podejmował AP Femgol Lubin. Spotkanie świetnie rozpoczęła Paulina Dul, która dała prowadzenie lubiniankom. Przez większą część drugiej połowy lubinianki musiały grać w osłabieniu, gdy drugi raz żółtą kartkę obejrzała Natalia Kamińska. Podopieczne Magdaleny Strojec w najbliższą niedzielę czeka spotkanie w Kolektywem Radwanice. Początek meczu o 14:00.