Cuprum znów wygrywa. Kibice mogą odetchnąć

W spotkaniu szóstej kolejki PlusLigi Cuprum Lubin wygrało z Barkomem Każany Lwów. MVP meczu został Grzegorz Pająk.

Od początku meczu lubinianie popełniali sporo błędów, a jedynym pozytywnym punktem w tej drużynie był Remigiusz Kapica. W drugim secie gra podopiecznych Pawła Ruska poprawiła się. W pewnym momencie lwowianie zaczęli prowadzić, co błyskawicznie zauważył trener lubinian i poprosił o przerwę. W trzeciej i czwartej partii lubinianie skrzętnie wykorzystali potknięcie przeciwnika. Dobrze w ataku radził sobie Wojciech Ferens, a w obronie Maciej Sas. Od początku tie-breaka lepiej spisywali się lubinianie. - Barkom Lwów zostali złapany zagrywką i mam nadzieję, że to był ten moment zwrotny od którego zaczniemy grać dobrą siatkówkę - mówił najlepszy zawodnik meczu.
Siatkarze nie mają świąt i 1 listopada muszą się stawić w Suwałkach. Początek meczu o 16:30.

Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów 3:2 (22:25, 18:25,  25:12, 25:17, 15:10)