Zwycięstwo Cuprum nad LUK Lublin

Pół godziny po zakończeniu spotkania na lubińskim stadionie rozpoczęło się spotkanie 21 kolejki PlusLigi, w którym Cuprum Lubin podejmował LUK Lublin.
Mecz się rozpoczął od zaciętej walki przy siatce. Po kilku minutach tego pojedynku do głosu doszli gospodarze. W drugiej partii mocne tempo narzucili lublinianie. W pewnym momencie na tablicy wyników widniał remis, jednak z tego problemu goście weszli obronną ręką. Od początku trzeciego seta podopieczni Pawła Ruska mieli nieznaczną przewagę, choć od 17:19 do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni. Czwarta odsłona rozpoczęła się od prowadzenia miedziowych. Niestety lublinianie zdołali wyrównać na meczu. Od tego momentu podopieczni Dariusza Daszkiewicza przejęli inicjatywę na parkiecie, a wynik zwiększał się na ich korzyść. Tie-break był pełen wzlotów i upadków obu zespołów, bo na początku siatkarze z Lubina zbudowali sporą przewagę, by za chwilę w krótkim czasie stracić ją niemal w całości. W końcówce jednak szczęście było po ich stronie i to oni zostawili u siebie dwa punkty.
2 marca na lubińskim parkiecie pojawi się Projekt Warszawa.

Cuprum Lubin - LUK Lublin 3:2 (25:20, 21:25, 22:25, 25:20, 15:12)