Nantes minimalnie lepsze od Zagłębia

Zagłębie Lubin uległo Les Neptunes de Nantes w drugim spotkaniu grupy B. Spotkanie od początku było kontrolowane przez Francuzki. Od szóstej minuty miedziowe zaczęły grać trochę lepiej, gdyż to właśnie wtedy Bożena Karkut prosiła o przerwę na żądanie. Do końca pierwszej połowy gospodynie zdołały złapać kontakt z przeciwniczkami. W 52 minucie lubinianki osiągnęły skromne prowadzenie, jednak na nic się ono nie zdało. - Nie wiem czego zabrakło w dzisiejszym spotkaniu. Jestem pewna że zarówno dzisiejsze spotkanie, jak i ubiegłotygodniowe mogliśmy wygrać - mówiła Emilia Galińska, która zdobyła pięć bramek. Tym samym miedziowe zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Teraz przed Zagłębiem domowe spotkanie z KPR Kobierzyce, a jego początek w środę o 17:15