Cuprum przegrywa w Suwałkach

W siedemnastej kolejce PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki pokonał
Cuprum Lubin
Spotkanie lepiej rozpoczęli suwalczanie, jednak za sprawą popełnionych błędów po kilku minutach przewaga została zniwelowana. Gdy na tablicy wyników pokazał się wynik 18:13, trener miedziowych lisów poprosił o przerwę na żądanie. Druga partia rozpoczęła się od remisu. W pewnym momencie suwalczanie ponownie zbudowali trzypunktową przewagę, która była sukcesywnie powiększana. Od początku trzeciego seta oglądaliśmy wyrównaną grę, jednak z czasem do głosu doszli lubinianie. Doprowadziło to nawet do poproszenia o przerwę przez Dominika Kwapisiewicza, który debiutuje na ławce trenerskiej gospodarzy. Czwartego seta także lepiej rozpoczęli suwalczanie.
Już w czwartek Cuprum Lubin podejmie Aluron CMC Warta Zawiercie. Początek meczu o 17:30.

Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:18)