Aluron wygrywa bez rozgrywającego

W ramach dziewiętnastej kolejki PlusLigi Cuprum Lubin uległ Aluronowi CMC Warta Zawiercie. Mimo braku rozgrywającego goście lepiej rozpoczęli to spotkanie. W drugim secie udało się poprawić grę w obronie, jednak pod koniec tej odsłony gry podopieczni Igora kolejkowicza doszli do głosu. Trzeci set rozpoczął się bardzo podobnie do poprzedniego. Jedną różnicą była końcówka partii, w której gospodarze okazali się lepsi. Przez znaczną część czwartego seta utrzymywało się dwupunktowe prowadzenie zawiercian. Pod koniec partii do głosu doszli goście, ale na szczęście tylko na chwilę. W tie-breaku oglądaliśmy idealne zwieńczenie tego meczu, z którego górą wyszli zawierczanie.
Lubinianie mogą dopisać jeden punkt do zaledwie jedenastego miejsca w ligowej tabeli.

Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (20:25, 21:25, 25:22, 26:24, 11:15)