Szysz uratował Zagłębie

W osiemnastej kolejce PKO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zmniejszyło się z Wisłą Kraków.
Już w 7 minucie próba Sasy Zivca z okolicy linii pola karnego przeleciała nad bramką Biegańskiego. W 22 minucie Michał Frydrych obejrzał czerwoną kartkę za faul na Zivcu. W 45 minucie Aschraf El Mahdiou wykorzystał rozprężanie miedziowych i posłał piłkę do Konrada Gruszkowskiego, a ten z najbliższej odległości pokonał Konrada Forenca. W 74 minucie strzałem zza pola karnego wyrównał Sasa Zivec. W 84 minucie Patryk Szysz odebrał doskonale dośrodkowanie od Karola Podlińskiego i skierował piłkę do bramki.
15 grudnia zostanie rozegrane zaległe spotkanie, w którym Legia Warszawa podejmie Zagłębie Lubin. Początek meczu o 20:30.