Siatkarskie emocje na zakończenie roku

W ramach trzynastej kolejki siatkarskiej PlusLigi Cuprum Lubin mierzyło się u siebie z Asseco Resovią Rzeszów. Ekipa z Lubina przed meczem znajdowała się na dziesiątym miejscu z czterema punktami straty do Resovii.
Pierwsza partia tego spotkania przebiegła na korzyść przyjezdnych, którzy wygrali 25:20. Drugi set był o wiele bardziej wyrównany, od stanu 13:13 obie drużyny doprowadziły do stanu 22:22 i ostatecznie gospodarze wygrali drugiego seta 25:23. Trzeci set do znudzenia przypominał poprzedni, z tą różnicą że zwycięzcami okazali się goście z Rzeszowa z wynikiem 29:27. Czwarta partia rozpoczęła się od bardzo wyrównanej gry, potem Cuprum objęło prowadzenie 16:11, remisowało 21:21. aby zakończyć ten set porażką 23:25 i porażką 1:3.
Już 4 stycznia podopieczni Pawła Ruska wyjadą na trudny teren do Bełchatowa. Początek spotkania o 17:30.