Cztery ciosy Legii Warszawa

Jednym ze spotkań trzeciej kolejki ekstraklasy miał być pojedynek Legii Warszawy z Zagłębiem Lubin, jednak europejska przygoda legionistów sprawiła, że to spotkanie zostało przełożone.
W pierwszej połowie miedziowi praktycznie nie istnieli. Najpierw dublet zaliczył Rafael Lopes. Pierwsze trafienie padło po dośrodkowaniu Bartosza Slisza z 27 minuty, a druga po dośrodkowaniu Yuriego Ribeiro z 39 minuty. W 49 minucie  po dośrodkowaniu Josue nieźle główkował Tomas Pekhart. Kilka minut później Mateusz Hołownia zdobył kolejnego gola dla stołecznych. Po tych ciosach miedziowi mieli jeszcze kilka okazji, jednak wszystkie z nich trafiły w słupki.
Podopieczni Dariusza Żurawia piłkarską jesień zakończą z Górnikiem Łęczna. Niedzielny mecz rozpocznie się o 12:30.