Radomiak wykorzystał błędy Zagłębia

W piętnastej kolejce PKO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin podejmowało Radomiak Radom. Od początku spotkania obrona nie funkcjonowała jak należy.
W 15 minucie Raphael Rossi pokonał Dominika Hładuna odbierając podanie od Leandro. Prowadzenie radomian w 27 minucie podwyższył Karol Angielski. W 47 minucie Raphael Rossi zagrał ręką w polu karnym, a Filip Majchrowicz obronił rzut karny. W 66 minucie Angielski nadepnął na buta jednego zawodników z Zagłębia, za co został ukarany żółtą kartką.  Biorąc pod uwagę, że to druga kara dla tego zawodnika można mieć zastrzelenia do tej decyzji. Chwilę wcześniej Sasa Balić za odepchnięcie rywala poza boiskiem został ukarany absencją na co najmniej trzy mecze.
W niedzielę podopiecznych Dariusza Żurawia czeka wyjazd do Częstochowy. Początek spotkania o 20:00.