Cuprum przegrało z beniaminkiem

W ósmej kolejce PlusLigi Cuprum Lubin na wyjeździe zmierzył się  z LUK Lublin. MVP meczu został Wojciech Włodarczyk, były zawodnik miedziowych lisów.
Lubinianie rozpoczęli spotkanie od trzypunktowego prowadzenia. Już po kilku minutach rolę się odwróciły i Paweł Rusek musiał poprosić o przerwę, co przyniosło zamierzony skutek. W drugim i trzecim secie inicjatywa przyszła na stronę lublinian, a goście robili niewiele. Początek czwartego seta należał do lubinian, jednak z rozwojem gry gospodarze się coraz bardziej zbliżali do remisu. Tie-break to dominacja podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.
Następny mecz dopiero 20 listopada o 20:30. Wówczas we własnej hali Cuprum Lubin podejmie Cerrad Czarnych Radom

LUK Lublin - Cuprum Lubin 3:1 (19:25, 25:17, 25:17, 28:30, 19:17)