Remis po wirusach

Pierwszym rywalem KGHM Zagłębia Lubin po przerwie spowodowanej ogniskiem koronawirusa w obydwu klubach była Stal Mielec.
Już w osiemnastej minucie Kacper Chodyna dostał piłkę od Łukasza Poręby, zmylił obrońcę gości i pokonał bramkarza rywali. Kwadrans później Lubomir Guldan z prawej strony podał do Sasy Balia, a mu tylko to zostało wbić piłkę głową do bramki bronionej przez Rafała Strączka. Na odpowiedź mielczan czekaliśmy cztery minuty. Wówczas strzałem z szesnastu metrów Maciej Domański pokonał Dominika Hładuna. Pięć minut po przerwie strzałem z rzutu wolnego wyrównał Petteri Forsell.
Czasu na odpoczynek podopieczni Martina Seveli nie będą mieli dużo, bo już we wtorek Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Zagłębie. Transmisja spotkania od 18:00 w Canal+Sport.

KGHM Zagłębia Lubin - Stal Mielec 2:2