Młodzieżowy finał już w sobotę

Rezerwy Zagłębia Lubin w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pewnie pokonały Apis Jędrzychowice i w finale rozgrywek zmierzą się ze Ślęzą Wrocław. Już na początku Dudziński wykorzystał rzut wolny. W 36 minucie podopieczni Adama Buczka podwyższyli prowadzenie, a swoją siódmą bramkę w tej edycji Pucharu Polski zdobył Błażej Czuban. To trafienie zdecydowanie podłamało gospodarzy, którzy w przeciągu sześćdziesięciu sekund stracili kolejne dwie bramki. Autorem obu trafień był Kacper Laskowski. W drugiej połowie bramkę z rzutu karnego dołożył Dudziński. Zadanie dokończył Patryk Kusztal oraz Sebastian Mach. - Na początku były problemy z przystosowaniem się pod styl gry naszego rywala, ale z upływem czasu wrzuciliśmy swój bieg i wyglądało to coraz lepiej - mówił Adam Buczek, trener lubinian. Finał turnieju w sobotę o godz. 17:00 na boiskach lubińskiej akademii.