Wygrana z ŁKS ucieszyła kibiców

W meczu 31 kolejki PKO ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin podejmowało ŁKS Łódź. Spotkanie oglądało 825 osób.
W 6 minucie przy okazji strzelenia bramki Jakub Wróbel faulował Alana Czerwińskiego. Sędzia po analizie bramki nie uznał. W 38 minucie drugą żółtą kartką został ukarany Jakub Wróbel. W 44 minucie Zivec zagrał do Demjana Bohara, a ten wpakował piłkę do bramki Arkadiusza Malarza, który kończy 40 lat. Zaraz po przerwie Zagłębie mogło dobić rywala, ale znakomitą paradą popisał się Malarz. Potem oglądaliśmy spacerowe tempo. ŁKS nie miał pomysłu na składne akcje, a prowadzący gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg meczu, nie forsując przy tym tempa.
23 czerwca czeka nas wyjazd do Gdyni. Początek meczu o 18:00. Mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości.