Porażka rezerw w krajowym pucharze

Zwycięstwo nad Piastem Żmigród zafundowało podopiecznym Adama Buczka na inaugurację Pucharu Polski na szczeblu krajowym mecz z Miedzią Legnica.
Już w ósmej minucie Bartosz Białek precyzyjnym strzałem przy słupku dał lubinianom prowadzenie, a już cztery minuty później Adam Borkowski strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik meczu. W 84 minucie legniczanie za sprawą Huberta Antkowiaka złapali kontakt z rezerwami KGHM Zagłębia. W 95 minucie wyrównująca bramkę zdobył Damian Byrtek i po regulaminowych 90 minutach mieliśmy kolejne pół godziny dogrywki, jednak one też nie przyniosły rozstrzygnięcia. Oznaczało to rzuty karne, w których Miedź strzelała jak natchniona. Karol Żmijewski, Kacper Chodyna i Kamil Kruk zaprzepaścili szanse. W kolejnym meczu ligowym miedziowi na własnym stadionie podejmą rezerwy Górnika Zabrze. Mecz ten już 28 września o godzinie 13:00 na boiskach akademii.