Zagłębie ulega drugi raz w tym roku

W pierwszym meczu grupy mistrzowskiej KGHM Zagłębie Lubin uległo na własnym stadionie Pogoni Szczecin i oddaliło się od europejskich pucharów. Mecz obserwowało 4300 osób.
Pierwsza bramka padła już w siódmej minucie a jej autorem był Demjan Bohar, który dostał piłkę od wrzucającego w pole karne Pawłowskiego. Dwie minuty później wyrównał Zvonimir Kozulj wykorzystując błąd miedziowych. Rzut karny w pietnastej minucie nie wykorzystał Kamili Drygas. W 19 minucie faul Marynii na Pawłowskim zamienił na gola Filip Starzyński. Rzut karny dla Pogoni w 30 minucie wykorzystał Adam Buksa. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 77 minuty. Jej autorem był Kamil Drygas.
W poświąteczny wtorek o 18:00 Zagłębie zmierzy się w Gliwicach z Piastem, który dzisiaj wygrał z Lechią Gdańsk 2:0.

ZAGŁĘBIE - POGOŃ 2:3