O włos od zwycięstwa

Mecz z MMTS Kwidzyn nie przebiegał tak jak zaplanowano. Już w 5 minucie czerwoną kartkę obejrzał Kamil Krygier, co podcięło skrzydła gościom. W 54 minucie klątwę utrzymał Marek Sperh. Jednak nie pomogło to Zagłębiu w wygraniu pojedynku. MVP meczu został Dawid Przysiek, a spotkanie obejrzało 434 osoby. Przysiek i Czuwara po 4, Stankiewicz, Szymyślik i Bartczak po 2. - Nasze dwie kary w ostatnich trzech minutach, gdzie byliśmy w czterech na sześciu zadecydowały o tym, że w tym wyrównanym meczu, to niestety my po raz kolejny schodzimy jako przegrani - podsumował trener gospodarzy Paweł Noch.
- Przyjechaliśmy do Lubina ze swoimi problemami. Wypadło nam lewe rozegranie. Paweł świetnie przygotował drużynę na mecz z nami. Grali z jedynką pod Marka Szperę. Mieliśmy z tym trochę kłopotów. Szybko straciliśmy Kamila Kriegera. Wyszedł dziś na własną prośbę, bo na rozgrzewce mocno skręcił kostkę. Chwała chłopakom, że walczyli i wyszarpali to zwycięstwo - podsumował trener MMTS Patryk Rombel.

Na spotkanie z Orlen Wisłą Płock będziemy musieli poczekać przynajmniej do 8 listopada. 3 listopada w Ergo Arenie Biało-czerwoni w ramach kwalfikacji do ME 2017 zmierzą się z reprezentacją Serbii.