Przegrane derby

Na wygraną ekipa Zagłębia czeka od drugiej kolejki, w której pewnie pokonała u siebie KPR RC Legionowo. . Punktem zwrotnym w pierwszej połowie spotkania może być dwuminutowa kara dla Mirosława Gudza. - Druga połowa pod nasze dyktando i parę mocnych słów w szatni to się złożyło na nasze zwycięstwo - mówił Kamil Sadowski z SPR-u. W meczu ze Szczecinem Zagłębie przegrało ośmioma bramkami, a teraz tylko trzema. - Ciężko mówić o progresie, bo jednak przegraliśmy - podsumował Tomasz Pietruszko z Zagłębia. MVP meczu został Grzegorz Sobut z Chrobrego Głogów. Mecz oglądało 1357 osób.
Już w czwartek o godz. 18 w lubińskiej hali mecz z MMTS Kwidzyń. -  Musimy zagrać lepiej w obronie. To bardzo dobra drużyna, która w ubiegłym sezonie zajęła sensacyjne czwarte miejsce - zapowiedział Paweł Noch, trener Zagłębia.

Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Stankiewicz 2, Przysiek 4, Kużdeba 1,
Szymyślik 6, Mrozowicz, Czuwara, Wolski, Gudz, Bartczak 1, Pietruszko, Dżono, Moryto 9, Dżono 5.
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 2, Pawłowski, Świtała, Sadowski 5, Sićko 2, Gujski, Tylutki, Sobut 7, Biegaj 5, Krzysztofik 4, Kubała 2, Rydz 3.
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń, Delegat ZPRP: Andrzej Mikołajczak.