Porażka z Wybrzerzem

Kolejnym rywalem Zagłębia Lubin był beniaminek ligi, Wybrzeże Gdańsk. Gdańszczanie, po przegranej z Vive Kielce na inaugurację sezonu, później zanotowali dwa zwycięstwa – wyjazdowe z Piotrkowianinem i d omowe z Pogonią Szczecin. Przed spotkaniem, podobnie jak podczas meczu rugby lub piłki nożnej uczczono minutą ciszy pamięć dwóch zmarłych w piątek górników. MVP meczu został Maciej Pilczewski. - Nasza gra mocno falowała w drugiej połowie. Zapewne
było to spowodowane kontuzją Mikołaja na lewym rozegraniu. Za chwilę wypadł nam drugi zawodnik na tej pozycji. Musieliśmy jakoś to łatać, ale to nie było kluczowe. Decydujące były przede wszystkim nasz proste błędy i niewykorzystane sytuacje sam na sam z bramkarzem. Dobry, wyrównane mecz. Szkoda, że to nie my wygraliśmy - podsumował trener Zagłębia Paweł Noch. 1 października do Lubina przyjedzie Piotrcovia. Początek meczu jest planowany na 18:30.

5 min - 3:2, 10 min - 6:5, 15 min - 7:6, 20 min - 11:8, 25 min - 12:11, 30 min - 14:13, 35 min - 16:16, 40 min - 17:20, 45 min - 20:21, 50 min -  21:11, 55 min - 24:25, 60 min - 26:27