Zagłębie po trzy punkty?

Po dwóch pechowych remisach Zagłębia Lubin na wyjeździe, dziś znów wracamy na lubińską ziemię, by wyrwać punkty Cracovii.
W 22 minucie samobójczego gola strzelił Sreten Sretenović, a w 56 minucie gola strzelił Jarosław Kubicki. W 66 minucie Maciej Dąbrowski podciął Dariusza Zjawińskiego i sędzia Marcin Borski zdecydował się przyznać rzut karny Cracovii, co dało gola kontaktowego dla pasów. Dwie minuty później Krzysztof Janus główkował do bramki po akcji z udziałem Jarosława Kubickiego oraz Dorde Cotry. To jest nokaut! W 73 minucie Maciej Dąbrowski głową wbił piłkę do siatki po dośrodkowaniu Krzysztofa Janusa z rzutu rożnego. Świetna drużynowa akcja Cracovii, którą zakończył golem Erik Jendrisek. Zagłębie wygrywa na własnym stadionie 4:2.
W następnej kolejce lubinian czeka podróż na do Gdańska, gdzie podejmą tamtejszą Lechię, ale zanim to się stanie w najbliższą środę Zagłębie zagra w Białymstoku w pucharze polski. Spotkanie startuje o 17:45. Transmisja w Polsacie Sport.
-------------------------------------------------------------------------------------