Wracają stare błędy

Lechia Gdańsk w kolejnym meczu 10 kolejki ekstraklasy wygrała z Zagłębiem Lubin 3:1. Tym samym wróciły błędy z meczu z Górnikiem Zabrze.
W 34 minucie gry świetlny rajd prawą stroną boiska zaliczył Krzysztof Janus, który omijając Gersona zagrał do Papadopulosa, a ten uderzył na bramkę rywala, zaś w 52 minucie gol padł ze strony gdańszczan. Wtedy to, Milos Krasić przejął piłkę i popędził z nią w pole karne Zagłębia, gdzie idealnie dograł do Kuświka. Ten mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola.W tej akcji błąd popełnił Janus. Pięć minut później mieliśmy starcie między Dąbrowskim a Kuświkiem, który pewnie wykonał karnego. W 79 minucie Zagłębie dobił Michał Mak.
Już za tydzień (4.10) czekają nas wielkie derby dolnego śląska: Zagłębie - Śląsk. Ten mecz rozpocznie się o 15:30.