Remis młodzieżówki

W ósmej kolejce spotkań w ramach eliminacji Euro U-21 reprezentacja Polski z Filipem Jagiełło w składzie zremisowała z Wyspami Owczymi.
W 15 minucie gola dla wyspiarzy zdobył Jakub Thomsen. Zamieszania z 38 minuty spod bramki strzerzonej przez Hansena nie wykorzystał Wieteska. W 71 minucie po faulu na Kownackim w obrębie pola karnego. Zawodnik włoskiej Sambdorii wyrównał stan meczu. - Chcieliśmy wygrać, ale pojawiła się chwila nieuwagi i straciliśmy gola - mówił Filp Jagiełło, który nie ukrywa swojej dumy. Trener reprezentacji Polski także chciałby zapomnieć o tym meczu. - Wiedzieliśmy, że to będzie szybki mecz, niestety trzeba też wykonać swój plan. Kluczowe będzie spotkanie z Finlandią, ale przypomnę o wygranej nad nimi - dodał Czesław Michniewicz.
11 września o godz. 17:30 rywalem biało-czerwonych w Helsinkach będzie Finlandia, która przegrała dziś z Danią 0:2. - Granie na sztucznej murawie lub naturalnej sprawia pewną różnicę, ale dla obu drużyn ta murawa będzie taka sama. Musimy wyjść pewni siebie, aczkolwiek z dużym szacunkiem do rywala, pewni swoich umiejętności, ponieważ zabrakło tego z Wyspami Owczymi -  mówił dla polsatsport.pl Bartosz Kapustka.