Kubot bez tytułu

Przez siedem pierwszych gemów punkty zdobywali serwujący, choć obie pary miały szanse na przełamanie. Wykorzystali ją dopiero Bryan i Sock w kolejnym gemie. To był najbardziej emocjonujący moment meczu, bo o punkcie decydowała gra na przewagi. Po pięciu równowagach górą okazali się Amerykanie i objedli prowadzenie 5:3. W kolejnym gemie Łukasz Kubot i Marcelo Melo obronili aż cztery piłki meczowe, ale  piątej nie dali już rady i po 47 minutach przegrali seta 3:6.
Druga partia to była już dominacja reprezentantów USA. Kubot z Melo przegrali dwa swoje pierwsze podania - do 15 i na przewagi - i przegrywali już 0:4. W całym secie Polak i Brazylijczyk wygrali tylko jednego gema i skończyło się wynikiem 1:6.
Łukasz Kubot / Marcelo Melo - Mike Bryan / Jack Sock 3:6, 1:6

Źródło: Radio Wrocław